КОРИСНІ СТАТТІ

Онкоурологія

Онкоурологія - це хірургічне лікування злоякісних пухлин сечостатевої системи. Найчастіше пухлини виникають в осіб зрілого та похилого віку, на тлі факторів ризику і несприятливої генетичної спадковості деяких супутніх патологій (аденома простати). Чим раніше буде виявлено рак, тим вище шанси повного одужання від нього.

Глущенко С.М. займається діагностикою та лікуванням раку в урології. Найпоширенішими патологіями вважає пухлини передміхурової залози, ураження нирок і сечового міхура. На їх частку доводиться до 80 % усіх захворювань цієї сфери. Рак сечового міхура відноситься до одного з найбільш поширених ракових захворювань в чоловіків, разом з ураженнями простати. Раннє виявлення цих захворювань дозволяє підвищити шанси на повне одужання та кардинально збільшує тривалість життя. Але на пізніх стадіях прогноз значно погіршується.

При появі будь-яких скарг з боку сечостатевої системи потрібно звернутися до уролога. Після огляду та детального опитування, лікар призначає інструментальну діагностику і ряд аналізів для підтвердження діагнозу.
- загальний, біохімічний аналіз сечі;
- проведення УЗД нирок, сечового міхура і дослідження простати;
- рентгенографія сечовивідної системи з контрастуванням;
- виконання КТ або МРТ;
- біопсія з місця на підозру пухлини;
- аналізи крові на виявлення специфічних онкомаркерів для окремих видів раку. Лікар може доповнити план обстеження для уточнення діагнозу або визначення супутніх патологій.

Стосовно лікування онкоурологічних захворювань, потрібний індивідуальний підхід, який дозволяє максимально видалити ракову пухлину. Зазвичай показано хірургічне видалення усіх уражених тканин з захопленням здорових, де можуть знаходитися ракові клітини, які не видно. Доповнюється лікування терапевтичними методиками, які дозволяють знищити ракові клітини, які могли бути пропущені при операції.
comments powered by HyperComments