КОРИСНІ СТАТТІ

АНДРОЛОГІЯ


Андрологія – розділ урології, який займається питаннями діагностики та лікуванням чоловічої репродуктивної системи.

Кожен чоловік після двадцяти років хоч раз стикався з проблемою еректильної дисфункції. Це стан, коли під час статевого акту відмічається недостатня жорсткість статевого члена, що не дозволяє зробити якісний коїтус. Це не тільки медична проблема, але, перш за все, психологічна. Треба розуміти, що про еректильну дисфункцію можна говорити тоді, коли не вдається досягти якісної ерекції в чверті випадків.

Розрізняють декілька ознак еректильної дисфункції:
- порушення лібідо;
- неповна ерекція;
- передчасна еякуляція;
- відсутність оргазму.

Лікування еректильної дисфункції, зазвичай залежить від того, які причини її викликали. Причини еректильної дисфункції визначають в кожному конкретному випадку лікар уролог - андролог.
Розглянемо деякі з них. При наявності проблем генетичного характеру, після травм статевих органів або деяких інфекційних захворювань знижується вироблення тестостерону чоловічими гонадами, що призводить до проблем з чоловічим здоров'ям. Алкоголь, наркотики і препарати, які пригнічують активність головного мозку, порушують статеву функцію чоловіка.
Кожний чоловік повинен стежити за станом свого здоров'я: потрібно двічі на рік перевіряти стан передміхурової залози і проходити обстеження на наявність інфекцій, які передаються при статевих контактах.

Для точного з'ясування причин, що призвели до проблем з репродуктивною чоловічою системою лікар уролог-андролог запропонує пройти таке обстеження:
- доплерографію;
- ультразвукове дослідження;
- дослідження рівня гормонів;
- генетичний аналіз.

Різні захворювання чоловічої сечостатевої системи лікар уролог - андролог лікує двома шляхами: консервативним і оперативним. Консервативне лікування передбачає застосування лікарських препаратів і використання фізіотерапевтичних процедур. Для хірургічного лікування використовують прийоми генітальної хірургії, які спрямовані на відновлення функції органів, мікрохірургічні операції, оперативні втручання на простаті, обрізання та інше.

comments powered by HyperComments