НАШІ ТОП-ПОСЛУГИ
Ендоскопічно-урологічні операції
Малоінвазивні операції в урології - це методики оперативного втручання при лікуванні захворювань органів сечостатевої системи, які проводяться через невеликі проколи в черевній порожнині або заочеревинному просторі за допомогою лапароскопічних або ендоскопічних інструментів.
У нашому центрі Ви можете отримати наступні послуги:

Малоінвазивна хірургія
Мета малоінвазивної хірургії - мінімізувати травму тканин, через які відбувається доступ хірурга до певного органу. При цьому обсяг операції безпосередньо на хворому органі відбувається в повному обсязі. Це досягається шляхом застосування лапароскопічного або ендоскопічного підходів. Процес доступу забезпечується кількома маленькими проколами, які виконуються спеціальним обладнанням або проведенням інструментів через природні отвори - зокрема, через сечовипускальний канал. Операція може проводитися як під загальним наркозом, так і під місцевим знеболенням. Відновлення після малоінвазивних операцій проходять швидко, больові відчуття значно менш виражені, ніж після стандартних відкритих втручань, а косметичний ефект набагато більший. Істотно скорочується тривалість перебування пацієнтів у стаціонарі.


Малоінвазивна хірургія
UA
RU
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
У нашому центрі Ви можете отримати наступні послуги:
Операція вправляння парафімоза
Виправлено парафімоза - це урологічна медична маніпуляція, мета якої полягає в усуненні патологічного стану, що характеризується обмеженням головки чоловічого статевого органу кільцем звуженої крайньої плоті. Своєчасне і правильне проведення процедури дозволяє виключити відмирання тканин в області головки і затискають її кільця через набряк і порушень циркуляції крові.
Операція меатотомія
хірургічна процедура, призначена для лікування стриктури, звуження сечовипускального каналу.
Електрокоагуляція гострих кондилом
це лікувальна процедура, спрямована на їх усунення шляхом впливу на них струмом високої частоти. Під час процедури використовують спеціальний електрод, на який надходить струм певних частот. При впливі на шкірні новоутворення температура в їх клітинах підвищується, в результаті чого вони втрачають вологу і відмирають.
Видалення кіст придатків яєчок
операція, спрямована на висічення рідини з утворення, розташованого в області яєчка або його придатка. Кістозне утворення нагадує собою невеликий мішечок з рідинним вмістом.
Епідідімектомія
Радикальний метод лікування, виконується під місцевою анестезією (видаляється придаток і сім'явивідну протоку). Дозволяє не допустити розвитку ускладнень, але є причиною втрати репродуктивних функцій яєчка. Епідідімотомія - розсічення придатка яєчка.
Орхіектомією
це операція з видалення одного або двох яєчок. Видалення двох яєчок призводить до повного безпліддя, одного - до зниження репродукції тестостерону і незначних коливань гормонального фону чоловіків.
Уретеролітотомію
хірургічне видалення каменя із сечоводу.
Піелолітотомія
це оперативне втручання, яке спрямоване на видалення каменів з нирок і сечоводу відкритим шляхом.
Простатектомія
медична хірургічна операція, що полягає у видаленні всієї або частини передміхурової залози.
Дівертікулектомія
хірургічна операція видалення дівертікула. Мешковідне випирання стінки полого органу (стравоходу, кишок, сечового міхура), в якому затримується вміст порожнини, викликаючи ряд розладів. При порушенні функції органу лікування хірургічне.
Операція Бергмана
це хірургічне втручання по усуненню скупчення рідини між внутрішніми оболонками яєчка. Гидроцеле нерідко стає причиною чоловічого безпліддя, в цьому випадку своєчасно зроблена операція допомагає відновити репродуктивну функцію.
Операція Вінкельмана
це рідина, яку видаляють через невеликий розріз, після чого вивертають і вшивають оболонки.
Усунення перекрута яєчок
патологічний стан, що полягає в повороті яєчка щодо його нормального положення (навколо вертикальної або горизонтальної осі), що призводить до здавлення судин і нервів, що проходять у складі сім'яного канатика. Без екстреного лікування дана патологія призводить до розвитку ішемічних змін в яєчку, аж до незворотних порушень функцій залози і її омертвіння (некрозу).
Троакарна цистостомія
процедура дренування сечового міхура за допомогою спеціального катетера, який вводиться в порожнину сечового міхура через надлобкову пункцію.
І ще багато інших малоінвазивних операцій.
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
ЗАПИСАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ
Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!
Ваш телефон