НАШІ ТОП-ПОСЛУГИ
Ендоскопічно-урологічні операції
Оперативне лікування сечокам'яної хвороби
Детальніше
Сечокам'яна хвороба (СКХ) або уролітіаз - хронічне захворювання, яке характеризується утворенням каменів (конкрементів) в сечовивідних шляхах, часто - з міграцією в сечоводи, сечовий міхур, сечівник.
Сечокам'яна хвороба - це найпоширеніша серед захворювань людства і зустрічається в більш ніж 3% населення земної кулі.
ЗАПИСАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ
Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!
Ваш телефон
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
У нашому центрі Ви можете отримати наступні послуги:
Дистанційна ударно-хвильова літотрипсія (амбулаторна)
камені в сечовивідних шляхах розбивається за допомогою електромагнітної ударної хвилі, фрагменти потім виводяться із сечі. Неінвазивний і ефективний спосіб руйнування каменів. Застосовується, якщо діаметр каменю не більше 25 мм, а щільність невисока
Контактна літотрипсія (стаціонарна)
руйнування і витяг конкрементів за допомогою Уретероскопа, який введений в просвіт сечоводу через природні отвори (розрізи і проколи відсутні). Лазерний або ультразвуковий промінь безпосередньо контактують з каменем і руйнують його. Ендоскопічний малоінвазивний і найбільш ефективний метод лікування каменів сечоводів через природні сечові шляхи з коротким періодом перебування в стаціонарі. Застосовується, якщо камінь високої щільності, а розмір не більше 10 мм.
Перкутанна нефролітотрипсії лазерна(стаціонарна) -
дроблення і видалення великих (і кораловидних) каменів нирок за допомогою впливу лазерного променю через мінімальний доступ в поперековій області. Сучасна малоінвазивна і найефективніша операція для видалення каменів з нирок із швидким післяопераційним відновленням. Застосовується тільки, якщо камінь розташований у верхній третині сечоводу.
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.