НАШІ ТОП-ПОСЛУГИ
Ендоскопічно-урологічні операції
Ендоскопічно-урологічні операції
Ми займамось діагностикою та лікуванням раку в урології. Найпоширенішими патологіями вважає пухлини передміхурової залози, ураження нирок і сечового міхура. На їх частку доводиться до 80 % усіх захворювань цієї сфери. Рак сечового міхура відноситься до одного з найбільш поширених ракових захворювань в чоловіків, разом з ураженнями простати. Раннє виявлення цих захворювань дозволяє підвищити шанси на повне одужання та кардинально збільшує тривалість життя. Але на пізніх стадіях прогноз значно погіршується.


Онкоурологія
є одним з видів хірургії простати, по видаленню всієї або частини передміхурової залози, що проводиться для полегшення помірних або важких симптомів сечової системи, викликаних збільшеною простатою.
хірургічна ендоскопічна процедура, яка використовується для лікування раку на ранній стадії. У 75-85% пацієнтів рак виявляється на ранній стадії.
абсцес передміхурової залози є небезпечною поліетіологічною гнійно-некротичною запальною хворобою, яка характеризується гнійним розплавленням залозистої тканини простати. Після цього будуть формуватися поодинокі або множинні гнійні порожнини. При виникненні абсцесу пацієнту потрібно невідкладне лікування в стаціонарних умовах. У більшості випадків поява простатичного абсцесу - це серйозне ускладнення гострого або хронічного інфекційного захворювання нижніх сечовивідних шляхів.
(Склероз шийки сечового міхура) - це звуження просвіту шийки сечового міхура, анатомічної зони межує з сечівником.
У жінок ця хвороба не виникає, а у чоловіків розвивається як наслідок тривалого поточного запалення простати. Запальний процес переходить на сечовий міхур і стає причиною звуження просвіту шийки сечового міхура, що утрудняє сечовипускання.
являє собою операцію по відновленню звуженої частини сечовипускального каналу (уретри). Сечовипускальний канал - орган у вигляді трубки, через яку сеча з сечового міхура виходить за межі тіла.
(Черезшкірна нефростомія) - являє собою методику установки нефростоми (зовнішнього дренажу) в порожнину нирки. Така процедура зазвичай необхідна для проведення різних операцій: усунення каменів, біопсії, розсічення сечоводів і інших.
це тонка трубка, яка вставляється в сечовід і допомагає виводити сечу з нирки. Один кінець цієї трубки знаходиться в нирці, а інший - в сечовому міхурі. Сечоводні стенти можуть встановлюватися на кілька тижнів, місяців або років.
перед процедурою видалення проводять діагностику, як і перед установкою. Стент витягують під місцевою анестезією за допомогою ендоскопа. Тривалість процедури - 5 хвилин. Протягом декількох днів після маніпуляції в нормі можливий дискомфорт при сечовипусканні.
це ендоскопічний метод діагностики захворювань сечового міхура. Процедура полягає в огляді сечового міхура за допомогою спеціального інструменту - цистоскопа. Цистоскоп вводиться в сечовий міхур через сечівник (уретру). Випускається сеча, яка залишилась. Сечовий міхур заповнюється стерильним фіз. розчином. Після цього проводиться ретельний огляд слизової оболонки сечового міхура.
це ендоскопічне хірургічне втручання, в ході якого усувається випирання сечоводу в слизовий відділ сечового міхура. Для цього розтинають нижній сегмент сечоводу, в результаті чого відновлюється природний відтік сечі.
це ендоскопічне втручання, яке застосовується для візуальної оцінки стану просвіту сечоводу, наявності в ньому патологічних утворень (стриктур, конкрементів, пухлин), а також одночасного проведення ендоскопічних втручань (видалення та дроблення каменя, лазерне розсічення стриктури, біопсія пухлини) через робочий канал ендоскопічного приладу — Уретероскопа.
Анатомічні особливості заочеревинного простору з наявністю жирової клітковини обумовлюють тривалий безсимптомний період. Розвиваючись у вільній клітковині заочеревинного простору, ці новоутворення поступово можуть досягати значних розмірів без будь-яких клінічних проявів, стискаючи прилеглі органи. В одних випадках розвиваються розлади сечовипускання, в інших - явища кишкової непрохідності, ураження нервів у вигляді стійкого болю в черевній порожнині, поперековому відділі, нижніх кінцівках.
сучасний малоінвазивний метод лікування, при якому по голці, встановленої в кісту під ультразвуковим наведенням, проводиться евакуація рідини з подальше введення в порожнину кісти склерозируючю речовину.
це діагностична процедура, яка виконується для виявлення злоякісної пухлини передміхурової залози, а також визначення її стадії. Виконується фахівцями в амбулаторних умовах. Тканини, отримані в ході біопсії, відправляються на гістологічне та цитологічне дослідження. Після цього лікар ставить остаточний діагноз. На підставі результатів дослідження, якщо наявність злоякісних клітин підтверджено, підбирається лікувальна тактика.
Строки застосування ниркового дренажу залежать від ступеня розширення чашечно-лоханочного апарату, функціональної працездатності нирок, особливостей перебігу пієлонефриту та інших захворювань, що порушують відтік урини. Заміну трубки проводять кожні 2-3 місяці, а також при її випаданні або закупорці її просвіту. У хворих без можливості відновлення природного виведення сечі з організму використання катетера встановлюється на необмежений термін.
UA
RU
ЗАПИСАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ
Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!
Ваш телефон
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
У нашому центрі Ви можете отримати наступні послуги:
Нефректомія
Операція з видалення нирки. Найчастіше даний вид втручання виконується при пухлинах нирки (як правило злоякісних) великих розмірів, або при відсутності функції нирки внаслідок довгостроково існуючого гідронефрозу. У рідкісних випадках нирка видаляється при великому гнійному процесі, і тоді цей вид втручання виконується в екстреному порядку.
Нефроптоз
це стан, при якому відзначається певною мірою опущення однієї або обох нирок. У нормі нирки можуть рухатися по вертикалі на 1 - 2 см. Ці рухи пов'язані з дихальними рухами. Це властивість нирки так і називається - дихальна рухливість. При нефроптозі нирки з поперекової області можуть зміщуватися вниз в сторону таза. При цьому нирка може повертатися назад на своє місце — так звана блукаюча нирка, а може і постійно залишатися опущеною. При цьому в важких випадках нирка може спускатися в малий таз. Нефроптоз зустрічається серед жінок в 10 разів частіше, ніж серед чоловіків. Причинами цього можуть бути особливості будови жіночого організму, зокрема, більш широкий таз, а також ослаблення тонусу м'язів живота після вагітності і пологів, вроджена мезенхімальна дисплазія сполучної тканини. Також відзначимо, що частіше нефроптоз зачіпає праву нирку.
Пункція сечового міхура
Біопсія сечового міхура - необхідна для отримання гістологічного підтвердження пухлини або встановлення глибини проростання пухлини в стінку сечового міхура. Біопсія сечового міхура - це найбільш інформативний метод діагностики різних захворювань сечового міхура. В ході виконання біопсії проводиться забір матеріалу (слизова оболонка сечового міхура, тканина пухлини) для подальшого дослідження в лабораторії. При проведенні мікроскопічного дослідження зразка тканини можливе виявлення запальних, атипових, пухлинних і інших клітин, які вважаються характерними для будь-яких хвороб сечового міхура.
Пункція нирки
Біопсія нирок є діагностичним тестом, при якому через тонку голку беруть невеликий зразок тканини нирки для вивчення під мікроскопом на предмет пошкоджень або захворювань. На іншому кінці голки зазвичай буває шприц, за допомогою якого в голку збирається певна кількість тканини нирки. Біопсія нирки може допомогти у формуванні діагнозу і вибору оптимального курсу лікування.
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.