НАШІ ТОП-ПОСЛУГИ
Ендоскопічно-урологічні операції
Ендоскопічно-урологічні операції
Андрологія – розділ урології, який займається питаннями діагностики та лікуванням чоловічої репродуктивної системи.
Кожен чоловік після двадцяти років хоч раз стикався з проблемою еректильної дисфункції. Це стан, коли під час статевого акту відмічається недостатня жорсткість статевого члена, що не дозволяє зробити якісний коїтус. Це не тільки медична проблема, але, перш за все, психологічна. Треба розуміти, що про еректильну дисфункцію можна говорити тоді, коли не вдається досягти якісної ерекції в чверті випадків.
Розрізняють декілька ознак еректильної дисфункції:
- порушення лібідо;
- неповна ерекція;
- передчасна еякуляція;
- відсутність оргазму.


Андрологія
є одним з видів хірургії простати, по видаленню всієї або частини передміхурової залози, що проводиться для полегшення помірних або важких симптомів сечової системи, викликаних збільшеною простатою.
хірургічна ендоскопічна процедура, яка використовується для лікування раку на ранній стадії. У 75-85% пацієнтів рак виявляється на ранній стадії.
абсцес передміхурової залози є небезпечною поліетіологічною гнійно-некротичною запальною хворобою, яка характеризується гнійним розплавленням залозистої тканини простати. Після цього будуть формуватися поодинокі або множинні гнійні порожнини. При виникненні абсцесу пацієнту потрібно невідкладне лікування в стаціонарних умовах. У більшості випадків поява простатичного абсцесу - це серйозне ускладнення гострого або хронічного інфекційного захворювання нижніх сечовивідних шляхів.
(Склероз шийки сечового міхура) - це звуження просвіту шийки сечового міхура, анатомічної зони межує з сечівником.
У жінок ця хвороба не виникає, а у чоловіків розвивається як наслідок тривалого поточного запалення простати. Запальний процес переходить на сечовий міхур і стає причиною звуження просвіту шийки сечового міхура, що утрудняє сечовипускання.
являє собою операцію по відновленню звуженої частини сечовипускального каналу (уретри). Сечовипускальний канал - орган у вигляді трубки, через яку сеча з сечового міхура виходить за межі тіла.
(Черезшкірна нефростомія) - являє собою методику установки нефростоми (зовнішнього дренажу) в порожнину нирки. Така процедура зазвичай необхідна для проведення різних операцій: усунення каменів, біопсії, розсічення сечоводів і інших.
це тонка трубка, яка вставляється в сечовід і допомагає виводити сечу з нирки. Один кінець цієї трубки знаходиться в нирці, а інший - в сечовому міхурі. Сечоводні стенти можуть встановлюватися на кілька тижнів, місяців або років.
перед процедурою видалення проводять діагностику, як і перед установкою. Стент витягують під місцевою анестезією за допомогою ендоскопа. Тривалість процедури - 5 хвилин. Протягом декількох днів після маніпуляції в нормі можливий дискомфорт при сечовипусканні.
це ендоскопічний метод діагностики захворювань сечового міхура. Процедура полягає в огляді сечового міхура за допомогою спеціального інструменту - цистоскопа. Цистоскоп вводиться в сечовий міхур через сечівник (уретру). Випускається сеча, яка залишилась. Сечовий міхур заповнюється стерильним фіз. розчином. Після цього проводиться ретельний огляд слизової оболонки сечового міхура.
це ендоскопічне хірургічне втручання, в ході якого усувається випирання сечоводу в слизовий відділ сечового міхура. Для цього розтинають нижній сегмент сечоводу, в результаті чого відновлюється природний відтік сечі.
це ендоскопічне втручання, яке застосовується для візуальної оцінки стану просвіту сечоводу, наявності в ньому патологічних утворень (стриктур, конкрементів, пухлин), а також одночасного проведення ендоскопічних втручань (видалення та дроблення каменя, лазерне розсічення стриктури, біопсія пухлини) через робочий канал ендоскопічного приладу — Уретероскопа.
Анатомічні особливості заочеревинного простору з наявністю жирової клітковини обумовлюють тривалий безсимптомний період. Розвиваючись у вільній клітковині заочеревинного простору, ці новоутворення поступово можуть досягати значних розмірів без будь-яких клінічних проявів, стискаючи прилеглі органи. В одних випадках розвиваються розлади сечовипускання, в інших - явища кишкової непрохідності, ураження нервів у вигляді стійкого болю в черевній порожнині, поперековому відділі, нижніх кінцівках.
сучасний малоінвазивний метод лікування, при якому по голці, встановленої в кісту під ультразвуковим наведенням, проводиться евакуація рідини з подальше введення в порожнину кісти склерозируючю речовину.
це діагностична процедура, яка виконується для виявлення злоякісної пухлини передміхурової залози, а також визначення її стадії. Виконується фахівцями в амбулаторних умовах. Тканини, отримані в ході біопсії, відправляються на гістологічне та цитологічне дослідження. Після цього лікар ставить остаточний діагноз. На підставі результатів дослідження, якщо наявність злоякісних клітин підтверджено, підбирається лікувальна тактика.
Строки застосування ниркового дренажу залежать від ступеня розширення чашечно-лоханочного апарату, функціональної працездатності нирок, особливостей перебігу пієлонефриту та інших захворювань, що порушують відтік урини. Заміну трубки проводять кожні 2-3 місяці, а також при її випаданні або закупорці її просвіту. У хворих без можливості відновлення природного виведення сечі з організму використання катетера встановлюється на необмежений термін.
UA
RU
ЗАПИСАТИСЬ ДО ЛІКАРЯ
Заповніть форму нижче і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!
Ваш телефон
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.
У нашому центрі Ви можете отримати наступні послуги:
Розсічення вуздечки крайньої плоті
(Френулопластика) - це хірургічна корекція вуздечки (лат. Frenulum - вуздечка), шкірної складки між головкою статевого члена і внутрішнім листком крайньої плоті.
Циркумцизія при фімозі (обрізання)
це найшвидший і ефективний спосіб лікування фімозу - це операція циркумцизія, або обрізання. При цій операції крайня плоть видаляється повністю або частково, в результаті чого з оголенням голівки статевого члена проблем більше не виникає. Обрізання показане при будь-якої ступеня фімозу.
Операція Іваніссевіча при варікоцеле
це хірургічна операція, яку проводять при варікоцеле - розширення вен сім'яного канатика. Дане втручання полягає в видалені і перев'язці яєчкової вени, що запобігає зворотньому проходженню крові в бік мошонки. Це класична операція, яку проводять підліткам та дорослим чоловікам. Операція Іваніссевіча може проводиться як під загальним наркозом, так і під місцевою анестезією.
Вазорезекція
це хірургічна операція, в основі якої лежить перев'язка або видалення фрагмента сім'явивідної протоки у чоловіків, при збереженні статевих функцій ця операція призводить до стерильності (нездатності мати потомство). Після вазектомії або вазорезекції зберігається статева поведінка: лібідо, ерекція, еякуляція, однак непрохідність сім'явиносних проток призводить до відсутності в еякуляті сперматозоїдів (азооспермії). Функція яєчок не страждає при даними втручанні. Операцію застосовують як радикальний засіб контрацепції. Після втручання сперматозоїди продовжують вироблятися яєчками, але не можуть потрапити в еякулят. Сперматозоїди разом з несучою їх рідиною розщеплюються і абсорбуються. В 1% випадків після проведення вазектомії функція сім'явивідних протоків частково відновлюється, що може призвести до появи функціонуючих сперматозоїдів в спермі і, як наслідок, зачаття.
Варікоцеле по Мармара
це вид оперативного лікування варикозного розширення вен мошонки (варикоцеле). У паховії області ближче до мошонки з відповідним захворюванню боку робиться шкірний розріз 2-3 см. Пошарово виділяються насіннєвий канатик. Виділяються артерія і сім'явивіднупротоку. Виділяються варикозно-розширені вени сім'яного канатика, перев'язуються і перетинаються.
Pulp Fiction (1994)
The lives of two mob hit men, a boxer, a gangster's wife, and a pair of diner bandits intertwine in four tales of violence and redemption.