Ендоскопічно-урологічні операції
Ендоскопічна урологія - напрямок загальної оперативної урології, що дозволяє проводити обстеження та хірургічне втручання на органах сечостатевої системи через природні отвори або невеликі, до 1 см в діаметрі, проколи.

Ендоурології - одна з найбільш важливих дисциплін в урології, яка дає можливість за допомогою ендоскопа виконувати безліч діагностичних і лікувальних процедур при захворюванні верхнього та нижнього відділу сечостатевої системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, простата).

Виконувалися раніше відкриті операції, супроводжувалися нанесенням значної травми у вигляді великих розрізів, високим ризиком розвитку ускладнень, тривалим перебуванням в стаціонарі. Сьогодні, завдяки використанню ендоскопічних методів, пацієнт отримує високотехнологічну допомогу з якісним результатом, низький ризик післяопераційних ускладнень, короткий період госпіталізації. Ендоскопія, проведена через природні отвори, безпечна і настільки малотравматична, що часто дозволяє виписувати пацієнта вже на наступний день після операції.
Переваги ендоскопічної урології:

- висока точність виконання кожного етапу операції;
- мінімальні травми;
- мінімальні больові відчуття;
- косметичний ефект;
- швидкі терміни відновлення;
Ендоскопічно-урологічні операції
UA
RU